Наши контакты:

Телефон: +38 (050) 166-76-84

Реставрація ванн у Тернополі

Реставрація ванн у Тернополі
Теги материалов:
Количество просмотров: 61
Рейтинг: 4.91 / 21  

Стара народна мудрість запевняє нас - щоб змінити своє життя на краще, достатньо навести лад у своїй голові та в оселі. І починати треба саме з оселі. Та це й не дивно – який лад буде у голові, якщо очам нічим себе потішити навіть у ванні. Відсутність затишку та комфорту у кімнаті, де людина повинна розслаблятися, та скидати з себе тягар емоцій, негативно впливає не тільки на самооцінку, але і на самопочуття.

Саме тому, коли на ринку України з`явилася послуга з реставрації ванн, багато українців швидко вирішили свої проблеми – за невеликі гроші навели лад – спочатку у ванні, а потім, сподіваємося, і у своєму житті. І сьогодні, якщо Вам набридла стара ванна, і ваших сил вже не вистачає – кожного ранку (або вечора) – дивитися на її руді, жовті, сірі розводи або тріщині та подряпини, вам треба звернутися до нас!

Міста Тернопільскої області, в яких ми працюємо:
  • Збараж.
  • Теребовля.
  • Бережани.
  • Бучач.
  • Почаїв.
  • Чортків.

Без надмірних витрат, за допомогою акрилу останнього покоління PlastAll. Цей унікальний матеріал, що виробляється на заводі в Словенії відомим у своїй галузі брендом Pabrec.D.O.O., дає можливість не тільки оновити вашу стару ванну (емалювання акрилове), але й на роки забезпечити себе насолодою від практично новенької ванни (наливна ванна з акрилу PlastAll).

Обирайте по потребі – емалювання акрилове рідким акрилом PlastAll – виконується, коли ви не збираєтеся робити реставрування на дуже довгий час. Це дуже заощадлива пропозиція для тих, хто орендує житло, або планує замінити ванну на душову кабіну. Гарантія на таку роботу надається строком від одного року. Зі своєї сторони ми гарантуємо вам – біленьку і гладеньку оновлену поверхню вашої ванни при мінімальних затратах.

Наливна ванна з акрилу PlastAll – це послуга, яка багатьох приголомшує результатом. Вірите, чи ні, але з ванни – чи то металевої, чи то чавунної, чи занедбаної акрилової – вона відтворює взірець чистоти та краси у Вашій оселі.

Як відновити ванну акрилом

Завдяки тому, що з самого початку роботи на Україні ми вирішили працювати тільки з акрилом високого класу PlastAll – який без посередників та інших дільців купуємо власноруч на заводі в Словенії тільки оптовими партіями за найнижчою (серед можливих) ціною, наші послуги були і залишаються найдешевшими (порівняно з іншими постачальниками подібних послуг).

Можемо впевнено заявляти, якість акрилу PlastAll набагато перевищує вартість послуг.
Так, емалювання акрилове ванни – обійдеться вам, залежно від розміру вашої ванни, в сумі лише від 900 грн. Наливна ванна з акрилу PlastAll буде коштувати дорожче – від 1500 гривень.

Увага! Якщо раптом Вам запропонують покриття в ванну з німецького акрилу, який, як будуть запевняти вас, кращий і дешевший, будьте обережні! Бо такого акрилу з Німеччини просто не існує! І скоріше за все, Вам будуть підсовувати дешевий акрил на основі шкідливих для вас розчинників, який вже через кілька тижнів – з білого кольору поверхні ванни перетвориться на жовтий.
Інформація! За час нашої роботи (а це більше 3000 відреставрованих ванн по всій Україні) ми отримали багато вдячних відгуків за порядність, чесність та професіоналізм. Достатньо подивитися на наші роботи на сайті remontuk.com, щоб зрозуміти – що ви зустрілися зі справжніми фахівцями.
Менеджер +38 (096)-03-200-20, +38 (099)-12-19-123

Наливна ванна з акрилу PlastAll

Більшість наших клієнтів, проглянувши фото робіт, обирають саме цю послугу. Та це й не дивно! Наливна ванна з акрилу дозволяє не лише заощадити кошти, бо дозволяє відмовитися від придбання нової ванни, але й дарує естетичне задоволення усім вашим близьким на багато років. Так, ви правильно зрозуміли, саме на багато років!

Такого результату ми досягли завдяки роботі з акрилом PlastAll.
Цей акрил, на відміну від дешевих аналогів, не містить у складі шкідливих розчинників, випаровування яких можуть довгий час псувати здоров`я та настрій при прийнятті ванни. Наливна ванна може перевернути Ваше уявлення про ванну кімнату – ремонт у ванні може бути дешевим, але якісним та модним!

В цьому переконались наші клієнти, які живуть по вулиці: Руська, Тиха, Садова, Оболоня, Дружби.
Ми точно знаємо, що акрил PlastAll – найкращий матеріал, із доступних на сьогодні – він амортизує удари, не крихкий та приємний на дотик. Тому ми надамо гарантію на наливну ванну – від 5 років!

Знаємо напевне! Експлуатувати свою красунечку-ванну Ви зможете набагато довше – до 15 років, а при дбайливому нагляді за акрилом – навіть більше! Можливість реставрування наливної ванни – у будь-який момент дозволить Вам виправити недоліки або змінити колір. Щоб переконатися в тому, що нове життя Вашої старої ванни можливе, пройдіть за посиланням Оновлення емалевого покриття.
Менеджер +38 (096)-03-200-20, +38 (099)-12-19-123

* - Ціна актуальна на 01.04.2017. Ціну уточнюйте по телефону у менеджера.

Послуга Ціна
Реставрація ванни разміром 1,7 м. від 1600 грн
Реставрація ванни разміром 1,5 м. від 1700 грн
Реставрація ванни разміром 1,7 м. від 1800 грн
Реставрація душових піддонів і акрилових ванн Договірна
Відновлення ванн рідким акрилом у Тернополі Металево-акрилова ванна своїми руками

Copyright © 2013 Все Права ЗащищеныРеставратор Луганск