Наши контакты:

Телефон: +38 (050) 166-76-84

Реставрація ванн у Львові

Реставрація ванн у Львові
Теги материалов:
Количество просмотров: 66
Рейтинг: 4.87 / 8  

Вашій ванні далеко до ідеальної? На ній якісь страшні плями сірого, іржавого та жовтого кольору? Подряпини? Шершавість? Приймання ванни вже не приносить радості? А ми вже кілька років виконуємо послугу реставрація ванн у Львові! Тому тепер ви знов можете відповісти на зовсім не риторичне запитання – вашій ванні далеко до ідеальної? Зовсім близько, запевняємо ми! Вже багато років, довірившись бездоганній якості акрилу з Європи PlastAll, ми повертаємо свято у вашу ванну кімнату!

Акрил PlastAll – це надійний, високотехнологічний акрил нового покоління, який є безпечним для здоров'я людини, але при цьому досить міцний, не крихкий і дуже приємний на дотик. Дійсно, такий якісний акрил могли зробити тільки в Європі, де ми його, до речі, і купуємо на заводі виробника в Тольятти, що працює для всесвітньо відомого бренду Pabrec.D.O.O.

Ми виконуємо Реставрацію ванн акрилом Пластол у:

  • Львові
  • Дрогобичі
  • Яворові
  • Трускавці
  • Бориславі
  • Червонограді
Акил Пластол

Акрил для ванн Plastall, ціна

Матеріал Ціна
Plastall Classic (полімеризація 36 годин) від 1250 грн
Plastall М (полімеризація 36 годин) від 1000 грн
Plastall Super (полімеризація 16 годин) від 1150 грн
Plastall 24 (полімеризація 24 години) від 1100 грн
(099) 18-60-742, (067) 10-18-336

Реставрація ванн у Львові ціна. Наші ціни також ідеальні, вони для вас! Завдяки прямим оптовим поставкам акрилу PlastAll в Україну ми досягли своєї давньої мети – наші послуги по реставрації ванн акрилом PlastAll найдешевші серед конкурентів.

Наливна ванна та емалювання ванни акрилом

А якщо ви знайдете ще нижчу ціну, то беріть до уваги, що в наші ціни врахований якісний акрил найвищого класу і багаторічний досвід професіоналів-майстрів. Ми пропонуємо вам не тільки заощадити, але і зберегти здоров'я. Коштують наші послуги на емалювання акрилом у Львові від 900 гривень, а наливна ванна у Львові з акрилу PlastAll – від 1600 гривень.

Емалювання ванни у Львові рідким акрилом PlastAll – це дуже бюджетний варіант для тих, хто хоче оновити свою ванну кімнату навіть тоді, коли це не дуже доцільно (наприклад, ви живете на орендованій квартирі). Така ванна буде служити вам кілька років, при тому, що ми надамо гарантію від 1 року.

Наливна ванна у Львові – це варіант для тих, хто не звик до тимчасового, а робить все «як для себе». Наливна ванна у Львові – це наша відповідь вам на питання про ідеальну ванну. Навіть ваша ванна може бути бездоганною. Не має різниці, якою була її поверхня: зі старого акрилу, сталі або чавуну. Будь-яка ванна стане справжньою акриловою ванною.

Реставрація ванн у Львові фото. Незалежно від обраного методу реставрації наші фахівці завжди працюють на результат. А результат для нас – це ваша посмішка від радості. Це доводить наша фотогалерея, в якій ви бачили фото виконаних робіт.

Сталева ванна, акрил

Наливна акрилова ванна являє собою дійсність, в яку важко повірити. Забудьте назавжди про те, що ваша ванна не нова! Нехай радіють рідні та заздрять сусіди! Наливна ванна у Львові з акрилу PlastAll – це переродження вашої старої ванни в абсолютно нову. Покажіть своїм близьким, що ви точно знаєте, як виглядає гарна ванна без відчайдушних витрат. Акрил PlastAll – це якісне, міцне, але не крихке покриття, що дозволяє без зайвих клопотів піклуватися про внутрішню поверхню ванни на радість господинь.

Наливна ванна у Львові з акрилу PlastAll – це подарунок вашим рідним на багато років, який вони оцінять. Гарантія на поверхню наливної ванни з акрилу від 5 років – безумовно, без зайвих слів доводить, що це ідеальна послуга, яка гарантує результат. Ми з власного досвіду знаємо точно, що експлуатаційний термін користування наливною ванною з акрилу PlastAll перевищує 12-15 років. Найчастіша причина реставрації готової наливної ванни – це бажання змінити колір (білий на синій, або зелений на білий, ваші забаганки нам під силу!) Ми чекаємо вас. А якщо хочете зв'язатися з нами негайно, то перейдіть за нижче вказаним посиланням на наш сайт.

Ціна на реставрацію ванн акрилом Plastall

Послуга Ціна
Реставрація ванни розміром 1,7 м. від 1600 грн
Реставрація ванни розміром 1,5 м. від 1700 грн
Реставрація ванни розміром 1,7 м. від 1800 грн
Реставрація душових піддонів і акрилових ванн Договірна

* - Ціна актуальна на 01.02.2017. Ціну уточнюйте по телефону.

(099) 18-60-742, (067) 10-18-336

Copyright © 2013 Все Права ЗащищеныРеставратор Луганск